ESTA UKSED on «Plieninis SKYDAS»'i esindaja Eesti riigis. Meie eesmärgiks on kaubamärgi edendamine selles piirkonnas oma esinduste ja edasimüüjate kaudu.«Plieninis SKYDAS» tegutseb juba üle 10 aasta rahvusvahelisel turul on teeninud tunnustuse klientide ja partnerite poolt. Toodangu kõrget kvaliteeti ja ärikultuuri taset kinnitavad paljud mainekad rahvusvahelised auhinnad. «SKYDAS» stabiilne edu seisneb ettevõtte kõigi töötajate ja tööliste loomingulise potentsiaali ühendamises ja kaasaegsetele tehnoloogiatele tuginemises.
«SKYDAS» firma peamine põhimõte on pakkuda ostjatele kvaliteetseid metall ja turvauksi. Tähtis pole ainult toote valmistamine ja müük, vaid ka kõige nõudlikuma kliendi vajaduste rahuldamine. Peame kalliks igat meile usaldatud tellimust, sellepärast «SKYDAS» kasutad tootmises kõige uuemat tehnoloogiat, ega lase välja ühtegi toodet, enne selle põhjalikku ülevaatust.
Kaasaegsed tehase hooned on varustatud intelligentsete digitaalühenduse süsteemidega, mis võimaldab kontrollida ja juhtida kvaliteeti kõikidel uste valmistamise etappidel. Tootmistehnoloogiad on sertifitseeritud vastavalt rahvusvahelisele kvaliteedistandardile. Samuti on ettevõtte tooted läbinud Rahvusvahelise ohutuse sertifitseerimise testi.
Iga inimese jaoks on tähtis ohutus, sellepärast «SKYDAS» töötab sellejaoks, et Teie ja Teie kodu oleksid kaitstud!

Plieninis SKYDAS» on aus ja usaldusväärne partner.Me oleme kindlat oma partneris!